Nowa strona internetowa ProfiPower

26 wrz 2023

Debiutuje nowa strona internetowa ProfiPower, czyli flagowej marki własnej dostępnej w hurtowniach, sklepach i serwisach ProfiAuto. Tym samym z informacjami na jej temat i sprzedawanych pod nią produktów można się zapoznać już nie tylko na Facebooku.

 Na stronie ProfiPower dostępnej pod adresem https://profipower.eu/ znajdują się zarówno kluczowe informacje o marce, jak i:
●  pełna oferta, regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty,
●  lista dystrybutorów ProfiPower w krajach, w których produkty sygnowane tą marką są dostępne,
●  aktualności z życia ProfiPower i ProfiAuto.

Jak zapewniają przedstawiciele ProfiAuto, strona ProfiPower będzie regularnie wzbogacana kolejnymi wartościowymi treściami. Wszystko po to, aby na terenie całej Europy zapewnić aktualnym oraz przyszłym użytkownikom możliwie jak najszerszy dostęp do wiedzy na temat marki.

Przedstawiciele ProfiAuto wskazują także, że części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów cechy: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność. Gama produktów obejmuje niemal 4000 referencji, w tym oleje, filtry, elementy układów hamulcowego i zawieszenia, akumulatory, wycieraczki oraz chemię samochodową. W 2020 roku marka została nagrodzona certyfikatem „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Wszystkie referencje ProfiPower znajdują się m.in. w TecDoc – wiodącej, światowej bazie części zamiennych.

Zostaw Komentarz