Nowa strona Monroe®

09 lis 2020

Monroe, znany dostawca amortyzatorów, sprężyn i wielu innych elementów zawieszenia oraz układu kierowniczego, informuje o uruchomieniu nowej strony internetowej, którą projektowano z myślą by maksymalnie ułatwić i przyspieszyć poruszanie się po witrynie. Strona jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami i tabletami, oraz zawiera nowe treści i funkcje opracowane w celu wsparcia obecnych i przyszłych klientów marki Monroe.

Nowa strona internetowa Monroe , w porównaniu z jej poprzednią wersją, bardziej skupia się na zapewnieniu wsparcia i prezentacji produktów. I tak w części poświęconej produktom dostępne są obszerne informacje pozwalające użytkownikom na łatwe przeglądanie całego portfolio produktów Monroe oraz znajdowanie powiązanych ze sobą wskazówek technicznych i numerów części. Sekcja wsparcia technicznego zawiera wskazówki dotyczące instalacji, które pomagają technikom i właścicielom warsztatów w montażu amortyzatorów, kolumn, sprężyn oraz elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Wdrożono również opcję pobierania katalogów i przeglądania eKatalogu «find my part», która jest dostępna z każdej podstrony, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć numery części Monroe. Sekcja pomocy zawiera również informacje o gwarancji i odniesienie do programu wsparcia DRiV Garage Gurus «Technician First». W nowym serwisie znalazło się ponadto miejsce na najnowsze wiadomości od firmy Monroe, prezentowane za pośrednictwem bloga, który będzie regularnie aktualizowany.

– Firma Monroe pomaga wprowadzać innowacyjne rozwiązania na rynek posprzedażowy, ponieważ każda nowa generacja rozwiązań technologicznych z zakresu kontroli trakcji opartych o wyposażenie oryginalne ostatecznie stanie się okazją do obsługi rynku wtórnego. Tworząc nową stronę, chcieliśmy uwypuklić zarówno innowacyjne rozwiązania Monroe, jak i najbardziej ułatwić obecnym oraz potencjalnym klientom odnajdywanie tego, czego szukają. Jesteśmy bardzo dumni z nowej strony internetowej i wszystkich nowych funkcji – podkreśla Karen Ameel, Senior Brand Manager, DRiV Motorparts, EMEA.

Zostaw Komentarz