Nowa wersja portalu F-M Campus

17 Sie 2016

Federal-Mogul Motorparts uruchomił nową wersję portalu techniczno-szkoleniowego F-M Campus z modułem interaktywnych szkoleń.

FM-Campus – strona główna
FM-Campus – strona główna

Nowa wersja portalu techniczno-szkoleniowego F-M Campus (www.fmcampus.eu) stworzona została z myślą o uczniach szkół samochodowych, studentach uczelni technicznych, mechanikach oraz wszystkich innych osobach interesujących się techniką motoryzacyjną. Ma ona przyjazny dla użytkowników interfejs, a znaleźć na niej można m.in. test sprawdzający wiedzę oraz interaktywne szkolenia, przygotowane w języku polskim na trzech poziomach zaawansowania. Obecnie dostępne są 3 moduły szkoleniowe, a mianowicie poświecone układowi kierowniczemu i zawieszeniu, układowi hamulcowemu oraz silnikowi.

Przykładowe szkolenie
Przykładowe szkolenie

Po założeniu na nowym portalu bezpłatnego konta (każda osoba, która to uczyni do 30 września otrzyma bezpłatnie opakowanie kołków Snap-Ups, znacznie ułatwiających montaż miski olejowej) użytkownik proszony jest o rozwiązanie testu sprawdzającego jego mocne i słabe strony. Na podstawie odpowiedzi na 20 pytań platforma zarekomenduje szkolenia na poziomie Wprowadzającym (0-50% poprawnych odpowiedzi), Podstawowym (51-75%) lub Zaawansowanym (76-100%). Po rozwiązywaniu testu na ekranie wyświetla się osobisty wynik kursanta, zaś po zdanym egzaminie otrzymuje on dyplom potwierdzający kwalifikacje.

Warto tu dodać, że osoba, która w okresie od 1 sierpnia do 30 września uzyska w teście najlepszy rezultat otrzyma tester świec żarowych BERU, a kolejne 10 osób koszulki (w przypadku remisu decydować będzie kolejność zgłoszeń). Wyniki zostaną ogłoszone na portalu w październiku.

Nowa wersja portalu – dostępna na komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych – oferuje także interaktywne animacje, ćwiczenia oraz nowe filmy z poradami technicznymi, przygotowane na podstawie Biuletynów Prostych Rozwiązań MOOG. W kolejnych miesiącach na stronie pojawią się nowe szkolenia, między innymi dotyczące łożysk kół, układu filtracji oraz układu zapłonowego.

A oto film promujący portal edukacyjny Federal-Mogul:

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz