Nowe, ale nadal niebieskie

01 lut 2021

 

Opakowania produktów ATE zyskują nowy wygląd. Służyć ma to powstaniu jednolitego wizerunku marki i łatwiejszemu rozróżnianiu kategorii produktów.

 

Trwa proces zmiany opakowań produktów marki ATE, mający na celu ich optymalizację i standaryzację. Zaczął się wiosną ubiegłego roku wraz z wprowadzeniem na rynek nowego płynu hamulcowego SUPER DOT 5.1 i nowego wzoru puszek. Następnie stopniowo pojawiały się nowe opakowania zacisków hamulcowych i obecnie już duża część zacisków dostarczana jest w nowych pudełkach. Teraz przyszedł czas na kolejne grupy produktów. 

I tak w niektórych przypadkach od grudnia, a generalnie od I kwartału b.r., nowe opakowania dostaną tarcze hamulcowe. W połowie 2021 r podobna operacja czekać będzie klocki hamulcowe. Później w kolejce są szczęki do hamulców bębnowych oraz akcesoria i zestawy ATE.

Zmiany w każdym przypadku będą następować stopniowo. Oznacza to, że przez jakiś czas na rynku jednocześnie znajdą się stare i nowe opakowania.

Wszystkie nowe opakowania powstają zgodne z jednolitą koncepcją. Konstrukcja tych z okienkami zostanie ustandaryzowana i przygotowana pod pudełka z pokrywkami. Wszystko to ma służyć powstaniu jednolitego wizerunku marki i łatwiejszemu rozróżnianiu kategorii produktów. Dodatkowo innowacyjne produkty, takie jak ceramiczne klocki hamulcowe ATE lub ATE PowerDisc, zostaną szczególnie wyróżnione za sprawą wyrazistych ilustracji na opakowaniu.

 

Zostaw Komentarz