Nowe filmy od KYB

25 lis 2015

Systematycznie powiększa się lista filmów instruktażowych pokazujących jak  powinno się wymieniać amortyzatory KYB i sprężyny zawieszenia KYB K-Flex.

 Mówi się, że jedno zdjęcie jest w stanie zastąpić tysiąc słów, tym bardziej więc jest w stanie je zastąpić film, nawet krótki. Zapewne wychodząc z takiego właśnie założenia, firma KYB Europe od kilku już lat przygotowuje filmy instruktażowe dotyczące modeli samochodów osobowych wymagających szczególnej uwagi podczas wymiany amortyzatorów KYB i sprężyn zawieszenia KYB K-Flex.

Do tej pory przygotowanych zostało ponad 70 tego rodzaju filmów. Najnowsze z nich, udostępnione w ostatnich tygodniach, szczegółowo pokazują całą procedurę wymiany elementów przedniego zawieszenia takich samochodów jak Citroën C4, Peugeot 3008, Fiat 500, 500C, 500L, 500 Abarth,  Renault Fluence oraz Twingo I.

Filmy dostępne są na firmowej stronie internetowej (www.kyb-europe.com/kyb-poland/videos.html), ale też na serwisach społecznościowych Facebook (www.facebook.com/KYBSuspension) oraz Youtube (www.youtube.com/KYBEurope).

KYB_QR_kodJednocześnie o nowe filmy zaktualizowana zostanie aplikacja kodów QR. Dzięki temu mechanicy uzyskają szybszy i łatwiejszy dostęp do informacji pomocnych przy montażu elementów zawieszenia.

Zostaw Komentarz