Nowe funkcje na ALZURA Tyre24

22 gru 2022

Platforma B2B ALZURA Tyre24 wciąż stara się wprowadzać ulepszenia, by spełnić oczekiwania klientów. Od niedawna klienci tego portalu B2B mogą korzystać ze sprecyzowanego wyszukiwania opon do pojazdów elektrycznych oraz ze zmienionej funkcji ulubionych dostawców.

Od niedawna na platformie B2B ALZURA Tyre24 można korzystać z zaawansowanego wyszukiwania opon do pojazdów elektrycznych. W tym celu struktura filtra z opcjami wyboru takimi jak „sezon”, „indeks prędkości”, „marka” i „klasa jakości” została uzupełniona o filtr „elektryczny/hybrydowy”. Dzięki temu sprzedawcy mogą w osobnym miejscu wystawiać ogumienie, które zostało zaprojektowane specjalnie do pojazdów elektrycznych i hybrydowych lub jest do nich dostosowane i ma odpowiednie oznaczenia (Elect, EV, T0, T1, (+) itd.). Po aktywacji filtra bezpośrednio wyświetla się, ile opon jest dostępnych na platformie.

Druga z ostatnich zmian została wprowadzona w związku z opiniami klientów. Otóż platforma B2B ponownie udostępnia funkcję oceny dostawców, aczkolwiek w zmodyfikowanej wersji. Funkcja ta została usunięta wraz z wprowadzeniem nowego modelu cenowego na początku lipca, jednak po licznych uwagach klientów, którzy życzyli sobie jej przywrócenia, stała się ponownie aktywna w nieco zmienionej formie. Dostawcy mogą teraz oznaczyć danego sprzedawcę za pomocą „Lubię” lub „Nie lubię zamiast poprzez emotikony.

Klienci mogą uzyskać dostęp do profilu dostawcy poprzez link w szczegółach zamówienia. Podczas wyszukiwania produktów oceny te są wyświetlane w widoku dostawcy z symbolem kciuka w górę lub w dół. Dotychczasowe oceny wystawione już przez klientów za pomocą funkcji emotikon zostały przeniesione do zmienionej wersji, dzięki czemu żadne oceny nie zostały utracone.

– Dbanie o potrzeby klienta jest dla nas częścią modelu biznesowego. Koncentracja na kliencie i jego zadowolenie są zawsze na pierwszym miejscu. Zorientowanie na klienta jest podstawą do podejmowania decyzji. Opinie klientów pokazały nam, że funkcja ulubionych jest bardzo potrzebna. Dlatego tzw. lista ulubionych została przeprogramowana i reaktywowana – stwierdził Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, właściciel portalu B2B ALZURA Tyre24.

Zostaw Komentarz