Nowe katalogi KYB

08 sie 2022

Firma KYB udostępniła najnowsze wydanie (na rok 2022) europejskich wersji katalogów amortyzatorów i sprężyn zawieszenia, które zawierają pełną listę produktów, a także szczegóły wszystkich zastosowań. Publikacje dostępne są w formacie PDF na stronie internetowej KYB Europe.

W katalogach KYB na rok 2022 ujętych zostało 250 nowości w asortymencie amortyzatorów i prawie 600 nowych numerów części sprężyn zawieszenia, które mają zastosowanie w samochodach osobowych i lekkich pojazdach użytkowych. Dołączone są również nowe referencje górnych zestawów montażowych, a także zestawów osłonowo-ochronnych. Wszystkie nowości zapewniają pokrycie dziesiątkom milionów pojazdów poruszających się po drogach całej Europy.

Najbardziej aktualny asortyment produktów KYB jest zawsze dostępny online za pośrednictwem katalogu TecDoc. KYB Europe od kilku lat ma status TecDoc A-rated i jest jedną z pierwszych firm na rynku wtórnym, która w zeszłym roku otrzymała tytuł Premier Data Supplier potwierdzający złoty standard jakości danych dostarczanych do TecDoc.

Katalog online zawiera również linki do filmów instruktażowych, a także największą gamę zdjęć 360 stopni amortyzatorów i półkolumn na rynku wtórnym. Obrazy te można powiększać i obracać, co pomaga w identyfikacji i właściwym doborze części za pierwszym razem, zmniejszając w ten sposób ryzyko pomyłki i konieczności późniejszego zwrotu.

Zostaw Komentarz