Nowe lampy warsztatowe Philips

29 wrz 2020

Dobre oświetlenie miejsca pracy to niezbędny warunek by mechanik mógł sprawnie przeprowadzać naprawy samochodów. Dlatego  Philips stale rozwija swą ofertę lamp warsztatowych.

 W branży automotive marka Philips znana jest nie tylko z oświetlenia samochodowego, ale także z gamy lamp warsztatowych. Obecnie ich oferta liczy ponad 20 modeli, które łączy zastosowanie najefektywniejszego źródła światła w pracy mechanika, jakim są diody LED. Ich białe, zbliżone do dziennego światło, jest neutralne dla ludzkiego oka i zapobiega uczuciu zmęczenia wzroku. Przede wszystkim jednak lampy takie nie wymagają przewodu zasilającego (poza wyjątkami), a wbudowane weń akumulatorki pozwalają na długie godziny pracy.

Ostatnio Philips powiększył swą gamę lamp warsztatowych o dwa kolejne modele.

Pierwszy z nich, oznaczony symbolem HL22M, jest to lampa czołówka z komfortowym mocowaniem na głowie, gwarantująca podążanie wiązki światła za wzrokiem użytkownika. Źródłem światła jest zestaw diod LED o temperaturze 6500 K, z płynną regulacją strumienia świetlnego w zakresie od 50 do 300 lm i trzema trybami pracy (eco, boost i SOS). Sterowanie pracą lampy możliwe jest za pomocą gestu dłoni, a ładować ją można poprzez port USB.

Druga nowość stanowi lampa o symbolu CBH52 przeznaczona do mocowania pod maską silnika. W tym modelu ułatwiają to wysuwane z dwóch stron ramiona z gumową warstwą ochronną. Efektywne oświetlenie zapewniają 32 diody LUXEON LED o temperaturze barwowej 5800K, których moc można regulować w zakresie 500 – 900 – 1200 lm. Przy pracy można korzystać z trybu bezprzewodowego lub podłączenia do sieci 230V.

Zostaw Komentarz