Nowe linie olejowe w ProfiAuto

24 lut 2023

ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear to dwie nowe linie olejowe wprowadzone na rynek przez sieć ProfiAuto. Pierwsza obejmuje oleje silnikowe, druga – przekładniowe. Obie oferują zaawansowane produkty przeznaczone zarówno do starszych, jak też najnowszych pojazdów.

ProfiPower 4Car i 4Gear to kompletna gama olejów, która pokrywa niemal całe zapotrzebowanie rynku w zakresie klas lepkościowych i wymagań stawianych przez producentów popularnych marek samochodowych. W ofercie debiutują najpopularniejsze klasy lepkości, takie jak: 5W30, 5W40, 10W40, 75W80, 75W90 (te ostatnie dotyczą olejów przekładniowych). W przyszłości pojawią się kolejne – 0W20, 0W30, 5W20.

Topowe produkty olejowe z gamy ProfiPower 4Car spełniają najnowsze normy ACEA i API, w tym między innymi: ACEA C3, C5 oraz API SP/CF. Gama obejmuje zarówno oleje do starszych aut używanych, jak też takie, które spełniają wymagania producentów w zakresie silników nowszych generacji (w tym modeli sportowych), pracujących w trybie long life czy eksploatowanych w warunkach miejskich.

Uzupełnienie oferty części, akcesoriów oraz chemii motoryzacyjnej ProfiPower o oleje silnikowe jest naturalnym etapem rozwoju marki. ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear powstają z najwyższej jakości certyfikowanych baz olejowych i dodatków. Wpisują się w oczekiwania naszych odbiorców: hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych działających zarówno na rynku krajowym, jak i w Austrii, Czechach, Niemczech, we Włoszech oraz na Słowacji – mówi Dominik Słapik, opiekun marki.

Oleje ProfiPower dostępne są w różnych opakowaniach: począwszy od detalicznych 1, 4, 5 litrów, aż po hurtowe – 20, 60 oraz 208 litrów (beczki).

 

Zostaw Komentarz