Nowe marki części w ofercie ELIT Polska

26 paź 2020

Sieć hurtowni motoryzacyjnych ELIT Polska informuje o wprowadzeniu do oferty wyrobów trzech nowych marek części oraz płynów eksploatacyjnych do pojazdów osobowych i ciężarowych. To marki MPM Oils (środki smarne), ERA (akumulatory) czy ELSTOCK (zawory EGR, alternatory, rozruszniki, zaciski).

Wśród nowości w ofercie ELIT Polska z dziedziny olejów silnikowych i przekładniowych prym wiedzie pełna gama produktów marki MPM Oils. Składa się na nią wiele referencji płynów i środków smarnych, które, jak wskazuje ich producent, cechują się wysoką jakością potwierdzoną certyfikatami i rekomendacjami największych koncernów samochodowych na świecie (BMW, Mercedes, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych). Oprócz tego MPM Oils zapewnia rozbudowane porady dotyczące eksploatacji sprzedawanych pod tą marka wyrobów.

Nowością w ofercie akumulatorów są baterie marki ERA. Znajdują one zastosowanie w pojazdach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, pojazdach rolniczych oraz autobusach. Wedle producenta charakteryzują się optymalną mocą rozruchową (duża wydajność rozruchu na zimno)i długim cyklem życia, Ich specjalna konstrukcja „Enhanced Flooded Battery ma zapewniać odpowiednią porcję energii nawet podczas częstych cykli rozruchu i zatrzymania, a także zapobiegać głębokim rozładowaniom baterii. Z tego względu akumulatory ERA mają idealnie nadawać się do coraz popularniejszych pojazdów wyposażonych w system start-stop.

Trzecia z nowych marek w ofercie ELIT Polska to ELSTOCK, widniejąca na spełniających standardy OE alternatorach, rozrusznikach, zaworach EGR oraz zaciskach hamulcowych. Dzięki wprowadzeniu na półki wyrobów ELSTOCK, klienci zyskują dostęp do ponad 2300 referencji rozruszników, które zapewniają pokrycie parku samochodowego na poziomie 98%, ponad 3300 referencji alternatorów (pokrycie na poziomie 98%), blisko 210 pozycji zaworów EGR (pokrycie na poziomie 84%) oraz ponad 3350 referencji zacisków hamulcowych (pokrycie na poziomie 96%). Co ważne, wszystkie produkty ELSTOCK objęte są 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Ponadto referencje te ujęte są w TecDoc – jednym z wiodących katalogów pojazdów i części zamiennych.

– Cieszymy się, że w ręce naszych klientów oddajemy wyroby kolejnych renomowanych marek, spełniające standardy OE. To bardzo ważne, by rynek wtórny „zasilać” jakością i rozwiązaniami na światowym poziomie. Co istotne, wprowadzenie tych marek sprawia, że w ofercie ELIT Polska znajduje się już blisko milion referencji, co czyni ją  najbardziej rozbudowaną na rynku polskim. Produkty MPM Oils, ERA i ELSTOCK znaleźć można już we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu on-line, przeznaczonym dla klienta biznesowego” – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Zostaw Komentarz