Nowe oleje Kraft Automotive

09 lip 2017

Do rodziny olejów Kraft Automotive dostępnych w sieci Inter Team dołączyły kolejne. Tym razem są to trzy syntetyczne oleje silnikowe.

Oleje silnikowe Kraft Automotive przeznaczone są głównie do pojazdów osobowych oraz lekkich samochodów dostawczych. Na rynek trafiły właśnie trzy kolejne ich rodzaje – Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30, Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 oraz Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30.

Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30

To najwyższej jakości syntetyczny wielosezonowy olej silnikowy przeznaczony do pojazdów osobowych i lekkich dostawczych wyposażonych w benzynowe i wysokoprężne jednostki napędowe, także o bezpośrednim wtrysku paliwa, z katalizatorem i turbodoładowaniem. Produkt jest szczególnie polecany do wyposażonych w filtry DPF silników spełniających normy Euro-4 stosowanych w pojazdach marki Opel, Mercedes Benz, BMW. Kraft Automotive Synthetic DOX 5W-30 może być z powodzeniem używany również w pojazdach koncernu VAG (Volkswagen Seat, Audi, Skoda) przy zachowaniu standardowych okresów między wymianami co 15 000 km.
Doskonała jakość oraz uniwersalny charakter oleju pozwalają z powodzeniem stosować go także w wielu pojazdach osobowych i lekkich dostawczych Mercedes-Benz nie wyposażonych w układy DPF.

Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30

Jest najwyższej jakości syntetycznym olejem silnikowym przeznaczonym do jednostek o zapłonie iskrowym i samoczynnym, także wyposażonych w turbosprężarkę i zasilanych LPG. Może być stosowany do przebiegów międzywymianowych 30 000 km w najnowszych autach marki Ford i Jaguar. Produkt doskonale sprawdza się w samochodach osobowych i lekkich dostawczych, w większości pojazdów produkowanych przez firmę Ford oraz Jaguar, wymagających stosowania olejów spełniających normy Ford WSS-M2C-912A, Ford WSS-M2C 913A/B/C oraz najnowszą WSS-M2C-913D.
Kraft Automotive Synthetic WFX 5W-30 należy do olejów energooszczędnych, czyli takich, które pomagają zmniejszyć zużycie paliwa. Zapewnia jednocześnie najwyższe parametry eksploatacyjne. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie jednostki napędowe wymagają stosowania środków smarnych spełniających normy ACEA A5/B5 oraz A1/B1.

Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30

Ten najwyższej jakości, syntetyczny, wielosezonowy oleje stosowany może być zarówno w silnikach benzynowych jak i wysokoprężnych, również w jednostkach turbodoładowanych czy zasilanych LPG. Nadaje się do wszystkich pojazdów, które wymagają olejów energooszczędnych spełniających normy ILSAC GF-3 oraz ACEA A1/B1.
W oleju Kraft Automotive Synthetic CFX 5W-30 zastosowany został pakiet dodatków wykonanych w technologii OPT, zapewniający ochronę silnika podczas długich okresów międzywymianowych. Olej może być wykorzystywany w silnikach zgodnych z normą Euro-4, cechuje się niewielką ilość popiołów siarczanowych (MID SAPS), co przeciwdziała blokowaniu filtra cząstek stałych i zapewnia sprawną eksploatację pojazdów, szczególnie francuskich, wymagających stosowania olejów ACEA C2.

Wszystkie oleje silnikowe Kraft Automotive oferowane są w opakowaniach o pojemności 1 l, 5 l, 50 l, 208 l. Dostępne są w sieci sprzedaży firmy Inter-Team oraz u wybranych dystrybutorów handlowych.

Zostaw Komentarz