Nowe oprogramowanie – nowe możliwości

01 lip 2015

Dostępna jest już najnowsza wersja oprogramowania testera diagnostycznego Delphi DS150. Można ją pobrać ze strony  http://europe.delphi-dso.com.

Nowości,  jakie niesie nowe oprogramowanie, obejmują nie tylko sam program diagnostyczny. Użytkownicy testera mogą korzystać również z bazy informacji technicznych. Jak podkreślają przedstawiciele Delphi, program w wersji on-line, którego dostawcą jest jeden z najpopularniejszych portali technicznych – Hayness Pro, doskonale uzupełnia ofertę firmy.

Dostęp do informacji technicznych na podstawowym poziomie mają teraz wszyscy użytkownicy testerów DS, tak długo, jak długo ważna jest ich licencja. Pakiet podstawowy zawiera informacje dotyczące identyfikacji pojazdu, czynności obsługowych, a także instrukcje naprawy, dane regulacyjne, informacje o środkach smarnych.

Członkowie Centrum Serwisowego Delphi mają zapewniony dostęp do pakietu podstawowego, a  także pakietu technicznego i pakietu Smart, gdzie znaleźć można informacje m.in. o bezpiecznikach i przekaźnikach, rysunki techniczne, biuletyny serwisu technicznego, a także wskazówki dotyczące poszczególnych rodzajów napraw.

Dodatkowy pakiet końcowy zawiera natomiast wszystko to, co dostępne jest w pakiecie podstawowym i pakiecie Centrum Serwisowego Delphi, a także dane dotyczące diagnostyki komponentów, czasy napraw, schematy okablowania.

Ogółem w porównaniu z wydaniem R1.2014 programu diagnostycznego testera, zaktualizowana wersja zawiera 17% więcej treści.

W związku ze zwiększeniem możliwości oprogramowania, dwa lata temu Delphi wprowadziło nowy interfejs, który umożliwia diagnostykę nowoczesnych samochodów. Pozwala on na monitorowanie napięcia akumulatora w trakcie diagnozowania pojazdu. Niezwykle użyteczną funkcją jest Flight Recorder umożliwiający zapisywanie parametrów rzeczywistych w trakcie jazdy próbnej bez konieczności używania komputera. Dane te można później odczytać i przeanalizować na komputerze.

Użytkownikom mającym wykupiony stały dostęp do aktualizacji programu udzielana jest dożywotnia gwarancja na tester. Ze względu na ograniczenia sprzętowe, część funkcji diagnostycznych nie jest dostępna dla użytkowników interfejsów poprzedniej generacji. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

Firma Delphi przygotowała specjalną promocję wymiany testerów dla użytkowników urządzeń DS100/150/500. Wszyscy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty wymiany, mogą w cenie 4 330 zł netto (przy jednoczesnym zwrocie starego urządzenia) otrzymać najnowszy tester wraz z jednorazową, bieżącą wersją oprogramowania oraz trzymiesięczny dostęp do Technicznych Informacji Pojazdu i Hot Line.

Posiadacze testerów konkurencyjnych również mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Przy zwrocie starego testera firm konkurencyjnych, nowy tester wraz jednorazową, bieżącą wersją oprogramowania oferowany jest w cenie 5330 zł netto. Wymianie nie podlegają natomiast podrabiane testery Delphi i Autocom.

Testery Delphi wyposażone są w specjalne zabezpieczenie sprzętowe w postaci klucza USB, który jest niezbędny do instalacji i uruchomienia programu. W celu uaktywnienia klucza sprzętowego, konieczne jest zgłoszenie danych użytkownika do Delphi za pośrednictwem dystrybutora lub bezpośrednio na adres reklamacje@delphi.com.

W przypadku wątpliwości co do legalności urządzenia, dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 360 97 25.

Przedstawiciele Delphi przypominają, że użytkownik podrabianego testera naraża się na konsekwencje prawne związane z posiadaniem nielegalnego oprogramowania i urządzenia. Poza tym podrabiane testery nie mają pełnej funkcjonalności diagnostycznej, często nie są wyposażone w połączenie Bluetooth, nie mają najnowszej wersji oprogramowania i nie umożliwiają dostępu do pomocy technicznej.

Zostaw Komentarz