Nowe sposoby wyszukiwania olejów
w katalogu ProfiAuto

06 kwi 2020

Użytkownicy katalogu ProfiAuto zyskali kolejne opcje wyszukiwania oleju. Teraz można się również posłużyć kategorią lepkości i norm producentów. Wybór konkretnych produktów jest więc jeszcze bardziej przyjazny, intuicyjny i precyzyjny.

 

Oleje samochodowe i specjalistyczne to obszerna, bardzo zróżnicowana kategoria produktowa. Są one wyszukiwane z dużą częstotliwością przez wszystkich użytkowników: hurtowników, sprzedawców i mechaników, którzy preferują różne sposoby doboru. Teraz można go dokonać określając lepkość poszukiwanego oleju, a także normy producentów pojazdów, które olej ma spełniać. Wyszukiwanie jest szybsze i prostsze.

Po zaledwie trzech kliknięciach użytkownik otrzymuje informacje o dostępnych produktach. Jeżeli dany olej chwilowo jest niedostępny, to zostanie on zaciemniony na szaro, aby wyniki wyszukiwania były jak najbardziej precyzyjne i aktualne. Z możliwości doboru oleju według norm określonych przez producentów pojazdów użytkownicy mogą skorzystać poprzez otwarcie zakładki „Normy olejowe”. Tam uzyskają dostęp do tabeli bieżących i najważniejszych danych, uporządkowanych według marek pojazdów – mówi Mikołaj Gładki, kierownik pionu danych katalogowych Moto-Profil.

Nowe funkcje wyszukiwarki uwzględniają także oleje specjalistyczne, które można znaleźć na podstawie numerów OE producentów pojazdu. Wyszukiwania można dokonywać także według norm ACEA. Bazy danych dotyczące wszystkich olejów są aktualizowane na bieżąco. Jak podkreślają przedstawiciele dystrybutora, wprowadzanie zmian w wyszukiwarce olejów to wyjście naprzeciw potrzebom użytkowników. Każdego dnia z katalogu wyszukiwania korzysta kilkanaście tysięcy osób, które wprowadzają ponad 100 tysięcy różnych zapytań. Bardzo ważne jest, aby dostępne wyniki były jak najbardziej precyzyjne, ale także posortowane w poprawny i czytelny sposób. Dlatego też katalog ProfiAuto jest na bieżąco rozwijany, a jego możliwości udoskonalane.

Zostaw Komentarz