Nowe szkolenia i filmy instruktażowe

04 paź 2017

Federal-Mogul Motorparts przygotował nowe szkolenia dotyczące układów zapłonowych BERU i Champion oraz filmy instruktażowe na temat uszczelnień olejowych i montażu śrub głowicowych Payen. Materiały te są dostępne w języku polskim na bezpłatnej platformie techniczno-szkoleniowej F-M Campus (www.fmcampus.eu).

Na platformie techniczno-szkoleniowej F-M Campus pojawiły się trzy szkolenia na temat układów zapłonowych. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z sesji wprowadzającej, podstawowej oraz dotyczącej diagnostyki zapłonu. Poza wyjaśnieniem roli, budowy i najważniejszych funkcji układu zapłonowego, ze szkoleń dowiemy się więcej na temat materiałów, procesów produkcyjnych oraz metod kontroli jakości produktów zapłonowych. Każdemu tematowi towarzyszą animacje i rysunki techniczne, a szkolenia kończy test sprawdzający.

Wchodząc na stronę www.fmcampus.eu obejrzeć teraz można również nowe filmy instruktażowe, dostępne także na kanale F-M Campus na portalu YouTube. Materiały w wersji z polskim lektorem dotyczą uszczelnień olejowych PTFE oraz montażu śrub głowicowych firmy Payen.

F-M Campus to doskonałe miejsce zarówno dla pasjonatów motoryzacji, jak również osób zawodowo zajmujących się serwisowaniem pojazdów – wyjaśnia Marijn Staal z Federal-Mogul Motorparts. – Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych ma dzisiaj duże znaczenie i stąd nasza chęć dzielenia się wiedzą z klientami. Od początku 2016 roku liczba użytkowników portalu F-M Campus wzrosła o 37 procent. Po dodaniu na stronę sześciu nowych modułów szkoleniowych test końcowy zaliczyły i certyfikat otrzymały 9263 osoby.

Dodać należy, że z bezpłatnych materiałów techniczno-szkoleniowych znajdujących się na stronie www.fmcampus.eu, korzystać może każdy, kto założyć sobie na niej konto.

Zostaw Komentarz