Nowe wycieraczki płaskie DENSO

23 mar 2020

DENSO rozszerzyło ofertę wycieraczek płaskich z adaptorem o 19 nowych numerów części. które zastępują 40 numerów części OE.

Nowe wycieraczki, które wprowadzone zostały do oferty DENSO, mają 807 zastosowań w 7,8 mln pojazdów. Przeznaczone są m.in. do samochodów marek Audi, Ford, Mercedes-Benz, Seat, Skoda i VW. Ich przykładowe zastosowania ujęte zostały w tabeli, informacji on nich można też już szukać w e-katalogu DENSO i katalogu TecDoc.

DENSO podaje, że cechami wycieraczek oferowanych przez tę firmę jest wyjątkowa konstrukcja, materiały najwyższej jakości i produkcja zgodnie z normami OEM, dzięki czemu zapewniają one kierowcom bezpieczne i komfortowe pole widzenia, bez względu na pogodę. Jednocześnie japońska firma podkreśla, że jej wycieraczki montowane są jako oryginalne wyposażenie przez czołowych producentów samochodów na całym świecie, m.in. w nowych modelach BMW X5 i X6, Land Rover Range Rover, Jeep Cherokee, w japońskich autach marek Lexus, Toyota, Honda, Mazda i Suzuki, koreańskich autach marek Hyundai i Kia oraz we wszystkich modelach Ferrari od 2008 roku.

 

 

Zostaw Komentarz