Nowości elektronarzędziowe w ofercie Würth Polska

13 paź 2022

W ofercie Würth Polska pojawiły się dwie nowości: piła szablasta i klucz udarowy z serii M-CUBE®. Wraz z innymi elektronarzędziami bezprzewodowymi dla profesjonalistów są one dostępne w zestawach COMBO 18V. Oba urządzenia zaprojektowano tak, by były kompatybilne ze standardowym akumulatorem M-CUBE® 18V wykorzystywanym w innych narzędziach marki. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale i oszczędność, ponieważ kolejne komplety można tworzyć, dokupując nowe modele sprzętu bez akumulatora i ładowarki. 

Każdy z zestawów COMBO 18 V to dobra baza do budowania podstawowego wyposażenia w elektronarzędzia bezprzewodowe. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest rozbudowa systemu o pojedyncze urządzenia w miarę rosnących potrzeb, bez dodatkowych ładowarek lub akumulatorów. Pozwala na to wspólny system mocowania akumulatora do wszystkich elektronarzędzi serii M-CUBE®. W każdym komplecie znajdują się trzy produkty wraz z szybką ładowarką ALG i akumulatorami litowo-jonowymi 4 Ah. Całość jest bezpiecznie umieszczona w torbie z mocnym dnem z tworzywa sztucznego, która ułatwia transport i przechowywanie narzędzi. Akumulatory w zestawach to kompaktowe, solidne urządzenia, odporne na uszkodzenia. Ich konstrukcja wykonana jest w taki sposób, by optymalnie odprowadzać ciepło powstające podczas pracy, chronić sprzęt przed przegrzaniem i drganiami. Akumulator wyposażono we wskaźnik LED pokazujący bieżący stopień naładowania.

Z punku widzenia warsztatu samochodowego najciekawszy wydaje się zestaw, który poza szybką ładowarką i akumulatorami zawiera szlifierkę kątową AWS 18-125 P COMPACT, wiertarko-wkrętarkę ABS 18 COMPACT oraz nowość w ofercie Würth Polska, czyli akumulatorowy klucz udarowy ASS 18 ½ COMPACT o zdefiniowanym 3-stopniowym poziomie dokręcania i wysokim początkowym momencie obrotowym. Duża prędkość obrotowa i częstotliwość udarów skutkuje maksymalnym momentem zrywającym równym ok. 800 Nm, co umożliwia również odkręcanie zapieczonych nakrętek kół w pojazdach. Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji oraz gumowemu uchwytowi praca jest bezwysiłkowa, a sam produkt jest trwały i wymaga jedynie podstawowej konserwacji. Klucz wyposażony został w potrójną lampę LED umieszczoną na głowicy przekładni, która bardzo dobrze oświetla obszar roboczy.

Narzędzia w zestawach Würth Polska to mniejsze wydatki, ponieważ zakup produktów w komplecie pozwala na zaoszczędzenie około 30 proc. kwoty w porównaniu z zakupem poszczególnych składowych. Dodatkowo przy zakupie dowolnego zestawu można taniej nabyć bezprzewodowy głośnik bluetooth BTS 18-40 M-CUBE® 18V. Oferta jest ważna do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

 

Zostaw Komentarz