Nowości na nowej platformie internetowej

23 lis 2020

Wirtualny Salon „Nissens Showroom” to nowa platforma internetowa duńskiego producenta z branży motoryzacyjnej. Służyć ma prezentacji wszelkich informacji dotyczących nowych wyrobów firmy Nissens.

Nissens Showroom to platforma internetowa mająca służyć do udostępniania wszelkich ważnych informacji związanych z nowo wprowadzonymi lub niedawno rozszerzonymi kategoriami i grupami produktów w ofercie Nissens Automotive. Witryna powstała, gdyż w niedawno zaktualizowanej strategii firmy przyjęto kilka ambitnych planów rozwoju produktów i potrzebny stał się łatwo dostępny kanał informacyjny dla partnerów biznesowych Nissens. Dzięki nowej platformie dystrybutorzy części zamiennych mogą być na bieżąco informowani o nowościach i ulepszeniach wprowadzanych przez Nissens.

Klavs T. Pedersen, wiceprezes wykonawczy Nissens Automotive, powiedział: – Naszym zamiarem jest zwiększenie możliwości biznesowych współpracujących z nami partnerów w oparciu o stale aktualizowane portfolio produktów. Wprowadzając na rynek nowy produkt, umacniamy naszą pozycję na rynku posprzedażowym w zakresie samochodowych układów klimatyzacji, chłodzenia silnika, wydajności silnika i emisji spalin. Jednocześnie dzięki temu dystrybutorzy produktów Nissens mogą cieszyć się ze stałego wzrostu podczas pracy z naszą gamą produktów. To, co teraz dodaliśmy, to kompleksowy kanał informacyjny, w którym wszystkie nowe wiadomości biznesowe można zobaczyć pod jednym adresem internetowym.

Nissens Showroom pozwoli odwiedzającym tę platformę na zapoznanie się z pełną gamą nowości produktowych firmy Nissens. Podczas wizyty w wirtualnym salonie uzyskać będzie można informacje handlowe dotyczące każdego produktu, jego roli, jak i zaplecza techniczne związanego z jego funkcjonowaniem. Dodatkowo przedstawiane będą mogące się pojawiać problemy z komponentem i sposoby przeciwdziałania im.

Jan Zieleśkiewicz, menedżer Działu Marketingu w Nissens Automotive, wyjaśnia: – Naszym celem było dostarczenie wszelkich niezbędnych informacji, faktów i istotnych danych o premierach nowych produktów. I to w taki sposób, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo, nawet jeśli nie są zaznajomieni ze wszystkimi aspektami prezentowanych produktów. W rzeczywistości, poza aspektami komercyjnymi, każdy element w branży motoryzacyjnej pełni określoną rolę, powstaje przy wykorzystaniu takiej lub innej technologii, wiążą się z nim specyficzne problemy. Uważamy, że zebranie w jednym miejscu wszystkich tych informacji oraz prezentacja ich w atrakcyjny, łatwy w nawigacji i przystępny sposób przyniesie korzyści odbiorcom.
Za stworzeniem wirtualnego salonu dodatkowo przemawiała ograniczona liczba wydarzeń targowych w tym roku. Wszyscy odczuliśmy brak spotkań i dlatego, dla pełnego efektu, do naszego wirtualnego salonu dołączyliśmy sekcję wywiadów. Odwiedzający mogą również umówić się na wirtualne spotkania z ekspertami, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o nowościach produktowych Nissens. Wierzymy, że dzięki naszym ekspertom i ich doświadczeniom, Nissens Showroom i jego interfejs zyska osobisty charakter.

Pierwsza odsłona Wirtualnego Salonu Nissens, obejmującą premiery nowości produktowych datowanych na jesień 2020 r., nastąpiła się 23 listopada. Tym samym odwiedzający mogą w nowy sposób zapoznać się z dwoma zupełnie nowymi produktami wprowadzonymi na rynek w ramach systemu klimatyzacji i wspomagania wydajności silnika, a także ważnymi aktualizacjami w ramach kilku istniejących grup produktów, a mianowicie turbosprężarek, pomp wodnych i zawory EGR.

 

 

 

Zostaw Komentarz