Nowości w rodzinie retrofitów OSRAM LEDriving HL Easy

15 gru 2023

Retrofity OSRAM LEDriving to proste rozwiązania do modernizacji reflektorów samochodowych, pozwalające poprawić ich parametry świetlne. Szczególną popularnością w tej grupie produktów cieszy się rodzina Easy z tradycyjnym trzonkiem do zastosowań typu plug&play. To właśnie w niej pojawiły się niedawno dwa nowe modele – H1 oraz H3.

Dzięki temu, że lampy serii HL Easy zostały zaprojektowane na tradycyjnym trzonku, do ich montażu nie są wymagane żadne adaptery ani dodatkowe elementy mocujące. Stanowią zatem zamiennik 1:1 w stosunku do klasycznych źródeł światła, a ich instalacja w reflektorze wygląda dokładnie tak samo jak zwykłej żarówki.

W zależności od typu emitowany strumień świetlny może wynieść od 900 do 1400 lumenów, a chłodno-biała barwa światła zapewnia lepszą widoczność i znakomity design. Jednocześnie precyzyjna dystrybucja światła i zoptymalizowany rozsył ograniczają olśnienie i poprawiają komfort podróżowania po zmroku.

Retrofity LEDriving HL Easy występują obecnie w typach H1, H3, H4/H19, H7/H18, H15. Produkty te nie mają niestety w Polsce homologacji, co oznacza, że nie mogą być wykorzystywane w żadnych zastosowaniach zewnętrznych w pojazdach poruszających się po drogach publicznych.

 

 

Zostaw Komentarz