Nowości ze stacji Shell

08 cze 2020

Gama produktów dostępnych na stacjach paliwowych firmy Shell jest systematycznie powiększana i zmieniana stosownie do oczekiwań klientów. Oto jakie nowości pojawiły się ostatnio na tych stacjach.

Odświeżacz do klimatyzacji

Wysoce skuteczny i szybko działający. Odświeża wnętrza, systemy cyrkulacji powietrza i klimatyzacje samochodowe w zaledwie 10 minut. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Łatwy w użyciu.

Płyn do felg – Krwawa felga

Skutecznie i aktywnie czyści, zmieniając kolor felgi na ciemno-czerwony. Dociera do trudno dostępnych miejsc rozpuszczając i usuwając silne zabrudzenia, pył hamulcowy, kawałki gumy i osad drogowy. Produkt o gęstej konsystencji i neutralnym pH. Nie zawiera kwasów. Bezpieczny dla felg i układu hamulcowego. Przeznaczony do wszystkich rodzajów felg i kołpaków, w tym aluminiowych.

Preparat do nabłyszczania opon

Szybko i skutecznie przywraca oponom oryginalny kolor, wydobywając ich naturalną barwę i pozostawiając efekt „mokrej opony” dzięki specjalnie dobranym dodatkom nabłyszczającym. Łatwy w użyciu. Nie wymaga wycierania. Produkt całoroczny. Odpowiedni do wszystkich rodzajów opon.

Aerozol wielofunkcyjny (z aplikatorem typu smart straw)

Wysokiej jakości preparat przeznaczony do zastałych części mechanicznych i elektrycznych, do stosowania zarówno w pojazdach jak i w domu. Głęboko penetruje i skutecznie rozpuszcza rdzę, tłuszcz, smar i zapiekły brud. Smaruje, konserwuje i zabezpiecza przed korozją oraz powstawaniem innych nalotów. Poluzowuje zardzewiałe i zastałe elementy. Usuwa wilgoć i poprawia przewodność styków. Nie zawiera silikonu. Bezpieczny dla gumy i części  metalowych.

Płyny do dezynfekcji

Pandemia sprawiła, że na stacjach Shell pojawiły się skuteczne preparaty do dezynfekcji rąk i odkażania powierzchni. sprzedawane pod brandem Kemetyl. Oferowane są w opakowaniach różnej wielkości.

 

 

Zostaw Komentarz