Nowy alternator w ofercie AS-PL

06 maj 2022

W ofercie firmy AS-PL pojawił się nowy produkt. Jest nim alternator marki AS o numerze A5451S, który przeznaczony do wielu modeli samochodów Chevrolet, Subaru i Suzuki.

Firma AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator marki AS oznaczony numerem A5451S. Jest to produkt z linii Standard, tzn. stworzony z myślą o klientach szukających dobrej jakości i niezawodności oraz konkurencyjnych cen. Alternator ten można zastosować m.in. w takich modelach samochodów jak Chevrolet/Geo Metro, Chevrolet Sprint, Chevrolet/Geo Tracer, Pontiac Firefly, Pontiac Sunrunner, Subaru Justy, Suzuki X-90, Suzuki Swift, Suzuki Alto, Suzuki Sidekick, Suzuki Wagon R+, Suzuki Vitara.

Spółka AS-PL ma w swojej ofercie ponad 22 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 550 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór modeli podzielony został na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W gamie produktówe znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Zostaw Komentarz