Nowy Chief Revenue Officer dołączył do zespołu firmy Eleport

29 mar 2024

Doświadczony manager dołączy do zespołu kierującego pracami grupy Eleport, wiodącego operatora sieci ładowania pojazdów elektrycznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Małecki będzie odpowiadał za rozwój biznesu spółki, która tylko do końca br. planuje zainwestować 20 milionów euro i powiększyć swoją sieć o kolejne 800 punktów ładowania.

Kim jest Michał Małecki i czym zajmie się w Eleport?

Jako Chief Revenue Officer Michał Małecki będzie odpowiedzialny za realizację strategii rozwoju biznesu Eleport w Polsce i krajach bałtyckich, w tym szczególnie w obszarze współpracy B2B. Małecki dołącza do międzynarodowego zespołu zarządzającego grupą Eleport, na czele którego stoi założyciel i CEO Raul Potisepp.

Michał Małecki jest doświadczonym managerem z 17-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych. Po ukończeniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Michał dołączył do firmy King Sturge, gdzie był odpowiedzialny za obsługę klientów takich jak Shell, wspierając planowanie sieci w poszukiwaniu nowych lokalizacji. Następnie pracował w roli Lease Manager w Ikea Centres, później w Trei Real Estate, a ostatnie 9 lat zarządzał zespołem leasingowym w CREAM Property Advisors obsługując takich klientów jak m.in. Griffin, EPP, Echo Investment, Catalyst Capital, DOR, Focus Fund, Arcona, TFI PZU, Invel Real Estate, Citronex, czy Fortress Fund.

Powiększenie się zarządu grupy o kolejnego eksperta z bogatym doświadczeniem jest jego istotnym wzmocnieniem, istotnym zwłaszcza w kontekście ambitnych planów Eleport na najbliże lata. Spółka planuje dalsze inwestycje w rozbudowę infrastruktury, aby na koniec roku osiągnąć poziom ponad 1350 punktów ładowania w Polsce i krajach bałtyckich. Równolegle planowany jest także dalszy wzrost przychodów grupy, który ma w 2024 roku powiększyć się trzykrotnie, w porównaniu do wyniki z 2023.

Zostaw Komentarz