Nowy film promocyjny ProfiAuto

20 sie 2021

Codzienna dynamika działania sieci ProfiAuto porównana do rajdów samochodowych, w których udział bierze ProfiAuto Racing – to główny motyw najnowszego filmu mającego za zadanie promować partnerskie sklepy, hurtownie i serwisy. Prezentuje on również aktualne motto marki: „Nasza pasja – Twój spokój”.

 

Nowa produkcja filmowa ProfiAuto skupia się na kluczowych dla sieci wartościach: szerokiej ofercie oraz wysokiej jakości części i akcesoriów samochodowych, które codziennie dostarczane są do ponad 2200 partnerskich warsztatów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Fabuła opiera się na zestawieniu scen dostawy realizowanej przez jeden z setek samochodów dostawczych sieci, ze ścigającym się na odcinku specjalnym samochodem rajdowym ProfiAuto Racing (marka jest sponsorem tytularnym cyklu ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski). Ponadto promuje stworzoną przez sieć w zeszłym roku markę własną części zamiennych – ProfiPower.

W nowej produkcji pokazujemy przede wszystkim dynamikę naszego biznesu. Branża, w której działamy, to bardzo intensywnie funkcjonujący „organizm”, na którego sukces składa się wiele czynników – od perfekcyjnej jakości części naszych dostawców, po nowoczesne narzędzia IT do ich zamawiania, kończąc na profesjonalnym serwisie. Finalnie chodzi o to, aby kierowca wyjechał z warsztatu z poczuciem dobrze wykonanej usługi. Stąd też nasz slogan kończący spot: „Nasza pasja – Twój spokój” – mówi Michał Tochowicz, wiceprezes firmy Moto-Profil.

Zostaw Komentarz