Nowy Hartridge do obsługi wtryskiwaczy

10 wrz 2018

Delphi Technologies wprowadziło na rynek kolejne urządzenie do testowania układów Common Rail pod bardzo wysokim ciśnieniem. Sabre CRi Expert to nowość w linii produktów Hartridge. Zastosowano w niej nową platformę oprogramowania cechującą się zaawansowanymi funkcjami testowania wtryskiwaczy, a płatność naliczana jest w miarę korzystania z tego rozwiązania.

Sabre CRi Expert wyposażono w ten sam opatentowany układ kontroli w obiegu zamkniętym co Sabre CRi Master, maksymalizując przepływ i zapewniając powtarzalność przy ciśnieniu w wysokości do 2700 barów. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych urządzeń, Sabre CRi Expert nie wymaga dopływu powietrza, wody ani prądu trójfazowego. Oznacza to prostszą i szybszą instalację, a także sprawniejszą obsługę. Czasy cykli wynoszą nawet jedną minutę na czynność testową. Narzędzie jest ponadto wyposażone w tzw. inteligentny układ chłodzenia, tym samym nie są konieczne okresowe przerwy w działaniu, aby nadal uzyskiwać stabilne i dokładne wyniki.

Wraz z postępem technologii wtryskiwaczy, warsztaty zmagają się z coraz trudniejszymi wyzwaniami podczas diagnostyki i napraw – mówi Simon Quantrell, dyrektor zarządzający Hartridge. – Sabre CRi Expert zapewnia niezrównane możliwości diagnostyki, testowania i napraw, w tym przekodowywania wtryskiwaczy. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem nowej platformy oprogramowania, a płatność naliczana jest proporcjonalnie do korzystania z niej – dodaje.

Zarówno nowy Sabre CRi Expert, jak i jego poprzednik, Sabre CRi Master, korzystają z najnowszego oprogramowania magmahTouch. Ma ono funkcje pomiarów o wysokiej precyzji, w tym pomiaru ciśnienia otwarcia dysz (NOP), minimalnego impulsu sterującego (MDP), Denso I-ART oraz możliwość kodowania wtryskiwaczy we wszystkich markach pojazdów. Procedury testowe obejmują ponad 400 numerów katalogowych wtryskiwaczy.

Nowe oprogramowanie pozwala również na bardziej przemyślane zarządzanie licencjami i oferuje do zaawansowanych zastosowań elastyczne formy płatności w zależności od korzystania z nich. Dostęp do biblioteki procedur testowych lub kodów kalibracji wtryskiwaczy jest możliwy w postaci pakietów kredytów dostosowanych do specyficznych potrzeb warsztatu.

Model zakupu za pośrednictwem aplikacji jest powszechnie akceptowany i z powodzeniem stosowany w wielu branżach – wyjaśnia Simon Quantrell. Opłaty naliczane wyłącznie za usługi niezbędne w danym momencie czynią nasze rozwiązanie optymalne z punktu widzenia ekonomiki prowadzenia warsztatu – zapewnia.

Zostaw Komentarz