Nowy katalog BERU

12 Kwi 2016

15-9791 Beru Cat 2016 CVR-SPINE-BACK.inddPojawił się nowy katalog produktów zapłonowych marki BERU. Obszerna i łatwa do przeglądania publikacja obejmuje pełną ofertę produktów zapłonowych tej renomowanej marki.

Katalog obejmuje wszystkie produkty BERU związane z zapłonem paliwa we wnętrzu silnika, a więc świece iskrowe, cewki zapłonowe, świece żarowe (także z funkcja dogrzewania i czujnikiem ciśnienia), moduły zapłonowe oraz  jednostki sterujące. W porównaniu z poprzednim wydaniem w publikacji pojawiło się 69 nowych referencji, zaś cała oferta znaleźć teraz może zastosowanie w ponad 21 000 modeli samochodów osobowych i dostawczych.

BERU to dobrze znana na świecie marka o bogatej historii, która zyskała uznanie wśród producentów pojazdów, oczekujących najnowocześniejszych rozwiązań technicznych w dziedzinie układów zapłonowych. Nadal udoskonalamy produkty BERU oraz oferujemy nowe materiały wspierające klientów. Jednym z takich dokumentów jest najnowszy i bardzo obszerny katalog produktów zapłonowych, który ma pomóc naszym klientom podnieść efektywność pracy i osiągać jeszcze lepsze wyniki biznesowe – mówi Marcin Sochaczewski z Federal-Mogul Motorparts Poland.

Nowy katalog prezentuje szczegółowe informacje techniczne o każdym produkcie, w tym wymiary, instrukcje oraz zdjęcia. Osobna obszerna sekcja pozwala znaleźć produkt zapłonowy BERU w oparciu o kod marki konkurencyjnej lub numer fabryczny, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniej części.

Licząca ponad 800 stron publikacja została przygotowana w 12 językach, również po polsku. Można ją pobrać w formie pliku PDF ze strony www.fmecat.eu. Więcej informacji o produktach zapłonowych BERU oraz dodatkowe materiały znajduje się pod adresem http://beru.federalmogul.com.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz