Katalog MEWA 2018/2019

10 wrz 2018

Od początku września dostępny jest nowy katalog MEWA na rok 2018/2019 z artykułami bhp. Zarówno bezpośredni użytkownicy, jak i osoby decydujące w firmach o zakupach, znajdą w nim wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i warsztacie do ochrony pracowników w trakcie wykonywanych przez nich prac – począwszy od wyposażenia ochronnego, poprzez odzież, po środki do ochrony i pielęgnacji skóry.

Obszerny asortyment oferowany przez firmę MEWA, obejmujący ponad 1300 artykułów, został w najnowszym katalogu tradycyjnie  podzielony na pięć kategorii (Obuwie ochronne, Rękawice robocze, Odzież, Ochrona skóry i higiena oraz Środki ochrony głowy, dróg oddechowych, oczu i słuchu). Ułatwia to odnajdywanie poszukiwanych produktów. W katalogu są również najnowsze wyroby takich znanych producentów jak PUMA, ELTEN, BASE czy Dickies Workwear.

Łatwe wyszukiwanie produktów i zamawianie

Asortyment wyrobów ujętych w publikacji koncentruje się przede na branżach, w których musi być zagwarantowana ochrona i bezpieczeństwo pracownika, a więc motoryzacyjnej, budownictwie, przemyśle metalowym oraz maszynowym. Dany artykuł można szybko i łatwo wyszukać, ponieważ np. obuwie ochronne pogrupowane jest według marek, klas bezpieczeństwa i cen. Każdy, kto chciałby wybrany artykuł zaopatrzyć w logo swojej firmy, może od razu zamówić taką usługę w dziale, który wykonuje wyszywane i haftowane napisy na odzieży. Można się też skonsultować z doradcą firmy MEWA poprzez bezpłatną infolinię.

Dostawy w całej Europie

Zgodnie z zasadą „wszystko od jednego dostawcy“, szeroka gama artykułów bhp z katalogu uzupełnia ofertę pełnej usługi firmy MEWA w zakresie odzieży roboczej i tekstyliów przemysłowych do wynajęcia. Katalog można natychmiast zamówić na stronie internetowej firmy MEWA (www.mewa-service.pl). Wszystkie artykuły wysyłane są do odbiorców w Niemczech w ciągu 24 godzin, a na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Klienci zainteresowani artykułami z katalogu mogą je zamówić również na stronie internetowej bhp.mewa-service.pl.

Zostaw Komentarz