Nowy katalog produktów bhp z oferty firmy Mewa

05 wrz 2023

Mewa rozszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu bhp. Na 330 stronach nowego katalogu markowych produktów znaleźć można nie tylko dobrze znane i sprawdzone wyroby, ale również wiele nowych artykułów renomowanych producentów. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, główny nacisk położono przy tym na zrównoważony rozwój.

Katalog Mewa 2023/24 zawiera ponad 10 000 pozycji podzielonych na kategorie takie jak „obuwie ochronne“, „rękawice robocze“, „odzież“, „ochrona skóry i higiena“, „ochrona układu oddechowego, oczu, słuchu i głowy“, jak też „artykuły uzupełniające“. Artykuły bhp, które można zakupić na podstawie katalogu, uzupełniają ofertę firmy Mewa w zakresie odzieży roboczej oferowanej wraz z kompleksowym pakietem usług. Tym samym Mewa oferuje wyposażenie dla pracowników warsztatów i zakładów przemysłowych, które można nabyć kompleksowo u jednego dostawcy.

W ofercie znalazły się między innymi kurtki polarowe HAKRO wykonane całkowicie z poliestru pochodzącego z recyklingu. A marka własna Mewa „Korsar” oferuje nowy model rękawic Kori-Flex Eco, wykonanych w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu. W przypadku wszystkich produktów orientację przy wyborze ułatwiają odpowiednie informacje dotyczące certyfikatów dla poszczególnych artykułów. W katalogu jest również szczegółowo opisane, co w każdym przypadku oznaczają certyfikaty zrównoważonego rozwoju.

Klienci, którzy po raz pierwszy złożą zamówienie w firmowym sklepie internetowym, otrzymają zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment oferowany w katalogu.

Zostaw Komentarz