Nowy katalog „Sachs sprężyny zawieszenia”

24 Kwi 2016

ZF_Services_Sachs_Fahrwerkfedern_KatalogNowy katalog ZF Services „Sachs sprężyny zawieszenia do samochodów osobowych” obejmuje 3200 referencji, z czego 550 to nowe produkty. Na ponad 700 stronach pracownicy warsztatów mogą znaleźć istotne informacje dotyczące sprężyn, ułożone i  opisane w sposób ułatwiający wyszukiwanie potrzebnych elementów.

Pojazdy osobowe w okresie eksploatacji pokonują tysiące kilometrów, nierzadko po drogach o nienajlepszej nawierzchni. Stawia to wyzwanie elementom zawieszenia – w tym sprężynom, które są jednym z istotnych elementów wpływających na bezpieczeństwo. Dlatego eksperci ZF Services zalecają warsztatom dokonywanie systematycznych kontroli sprężyn podczas inspekcji zawieszenia. Jeżeli stan którejś budzi zastrzeżenia, trzeba bez zbędnej zwłoki dokonać wymiany, przy czym żelazna regułą powinno być, że montowane są od razu dwie, tzn. przy obu kołach jednej osi.

Poszukując nowych warto sięgnąć po najnowszy katalog „Sachs sprężyny zawieszenia do samochodów osobowych”. Ujęto w nim 3200 referencji prezentujących szeroką ofertę produktów dostępnych na rynku. Publikacja dostępna jest w wersji międzynarodowej z główną częścią w języku angielskim i niemieckim, ale już jej wstęp przetłumaczony został na kolejne sześć języków, w tym polski. Dodatkowo, dodany kod kolorystyczny umożliwia łatwe przeszukiwanie katalogu pod kątem konkretnego producenta i modelu pojazdu. W publikacji znalazły się ponadto różne przydatne informacji, takie jak m.in.: lata produkcji danego modelu, czy konkretne wskazówki serwisowe.

Katalog dostępny jest w formie pliku PDF do pobrania pod linkiem: www.zf.com/services/catalog, a także w stale aktualizowanym katalogu online „WebCat”: https://webcat.zf.com/. Warsztaty mogą zamawiać wersję drukowaną u dystrybutorów.

 

 

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz