Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio™ i Hydroconnect™

18 maj 2021

Firma Valeo opublikowała nowe wydanie katalogu wycieraczek Valeo Silencio™ oraz Valeo Hydroconnect™ do samochodów osobowych i dostawczych.

 

Marka Valeo Silencio™ jest obecna na rynku wtórnym od 1998 roku. Oferowanych jest pod nią ponad 300 referencji wycieraczek różnego typu: szkieletowych, hybrydowych, płaskich, w technologii Aquablade™ oraz wycieraczek przeznaczonych do tylnych szyb. Wszystkie charakteryzują się jakością premium i są wyposażone w oryginalne mocowanie do ramienia (adapter). Gama Valeo Silencio™ pokrywa 99% europejskiego parku pojazdów osobowych i dostawczych.

W skład gamy Valeo Silencio™ wchodzą także wycieraczki Valeo Aquablade™, które stanowią innowację w systemach wycierania. Płyn spryskiwaczy jest w nich dystrybuowany systemem kanalików i podawany na szybę bezpośrednio przed wycieraczkę na całej jej długości. 15 referencji Valeo Aquablade™ produkowanych przez Valeo na oryginalne wyposażenie takich pojazdów jak Volvo XC60, V60, S60, Mercedes-Benz klasy GLE, S, SL, Ford Galaxy III i S-Max II jest już dostępnych na rynku wtórnym.

Wycieraczki Valeo Hydroconnect™ są z kolei obecne na rynku wtórnym od 2016 roku. To gama 42 płaskich wycieraczek jakości premium z uniwersalnymi adapterami przeznaczona na rynek wtórny.

Firma Valeo wyprodukowała w ubiegłym roku łącznie 130 milionów wycieraczek. Rok wcześniej co trzeci samochód produkowany w Europie opuszczał fabrykę wyposażony w system wycierania Valeo.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz