Nowy model kompresora OSRAM

20 mar 2023

Na rynek trafił właśnie nowy model kompresora serii OSRAM TYREinflate. Oznaczone symbolem 4000 poręczne, bezprzewodowe urządzenie pozwala na szybkie i komfortowe wyrównanie ciśnienia w oponach.

Kompresor TYREinflate 4000 napompuje 13 calową oponę w niecałe cztery minuty, a 15-calową w sześć minut. Wbudowany akumulator jonowo-litowy pozwala na użycie go w każdym miejscu, a podświetlany i czytelny wyświetlacz dodatkowo ułatwi pracę również po zmroku. Oprócz wygodnej funkcji bezprzewodowego pompowania, urządzenie wyposażono w metrowy kabel do ładowania typu USB-C, a także przewód zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki.

TYREinflate 4000 ma także szereg innych, przydatnych funkcji – można zaprogramować w nim kilka wartości pożądanego ciśnienia, aby w każdym momencie i szybko napompować koło, a kompresor samoczynnie zakończy proces pompowania po osiągnięciu zadanej wartości. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest także lampka LED oraz zawór upustowy, przy pomocy którego można łatwo zmniejszyć ciśnienie.

Kompresor TYREinflate sprawdzi się nie tylko w samochodach. W zestawie dostępny jest zestaw trzech adapterów, dzięki którym można napompować także opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. W sezonie letnim urządzenie można także wykorzystać do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

Urządzenie o symbolu 4000 to już ósmy model w ofercie kompresorów TYREnflate firmy OSRAM. Większość z nich to produkty z cyfrowym manometrem, a w zależności od potrzeb użytkownicy mogą znaleźć proste i klasyczne modele, a także przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, o konkretnych preferencjach, wyposażone w dodatkowe funkcje ułatwiające obsługę. Na całą serię kompresorów TYREinflate producent udziela 2-letniej gwarancji.

 

 

 

Zostaw Komentarz