Nowy oddział INTER-TEAM w Lesznie

28 sie 2023

Swoją działalność rozpoczął nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Lesznie. To szósty oddział spółki w Wielkopolsce i 84. w kraju.

Konsekwentnie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w Wielkopolsce, aby zapewnić klientom w tym regionie jak najlepsze usługi i szybki dostęp do części. Oddział w Lesznie otworzy nowe możliwości współpracy, a obecnym klientom zagwarantuje wygodne, codzienne dostawy i możliwość korzystania z szerokiego asortymentu dostępnego w oddziale – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

– Zapraszamy właścicieli warsztatów z Leszna i okolicznych miejscowości do odwiedzenia nowego oddziału i zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie rozmawiamy o indywidualnych potrzebach klientów związanych z rozwojem warsztatu, czy to od strony wyposażania i szkoleń, czy umów inwestycyjnych. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania zarówno dotyczących prezentacji asortymentu jak i oferowanych usług – dodaje Paweł Nowosielski.

 

Zostaw Komentarz