INTER-TEAM otworzył oddział w Pile

22 maj 2023

Swoją działalność rozpoczął nowy oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Pile. Jest to piąta placówka firmy w Wielkopolsce i 83 w Polsce.

– Oddział w Pile jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów. Lokalna filia umożliwi lepsze zaopatrzenie warsztatów w szeroki asortyment towarów i usług oferowany w tym regionie przez INTER-TEAM. Dotychczasowi klienci w Pile i okolicy, odczują wymierne korzyści z obecności nowego oddziału, który kilka razy dziennie będzie odpowiadał na ich bieżące potrzeby – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. Rozwoju Oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych

– Zachęcam właścicieli warsztatów z Piły i miejscowości ościennych do zapoznania się z ofertą i podjęcia współpracy z INTER-TEAM. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno dotyczące oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju warsztatu– dodaje Paweł Nowosielski.

Zostaw Komentarz