Nowy oddział INTER-TEAM w Skierniewicach

02 paź 2023

Działalność rozpoczął nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Skierniewicach przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 124. To piąty oddział spółki w województwie łódzkim i 85. w Polsce.

Oddział w Skierniewicach to kolejny punkt na mapie sprzedażowej INTER-TEAM, który uruchamiamy w tym roku. Pozwali nam dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć sprzedaż w tym regionie. Dbamy o to, aby klienci warsztatowi mieli łatwy dostęp do części, a także wsparcie zapewnione przez fachowych doradców oraz dodatkowe usługi. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszystkie pytania, zarówno dotyczące oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju biznesu – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

Zostaw Komentarz