Nowy rozrusznik w ofercie AS-PL

08 lip 2022

Firma AS-PL poszerzyła swoją ofertę o kolejny rozrusznik. Tym razem jest to urządzenie przeznaczone do kilku modeli samochodów marki Mitsubishi i Hyundai.

S5489S to oznaczenie najnowszego urządzenia marki AS, które zasiliło gamę produktów firmy AS-PL. Urządzeniem tym jest rozrusznik przeznaczony do samochodów Hyundai Accent, H-1, H100, Lantra, Sonata, Starex oraz Mitsubishi Colt, Delica, Eclipse, Galant, L200, L300, L400, Lancer, Sapporo, Space, Starion a także , Proton Persona. Rozrusznik ten należy do linii Standard stworzonej z myślą o klientach szukających produktów o konkurencyjnej cenie i dobrej jakości.

W sumie AS-PL ma w tej chwili w swojej ofercie ponad 22 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 550 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór urządzeń podzielony został na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W gamie produktów znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma, założona w 1992 w Gdańsku jako Auto-Starter, współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata. Wszystkie oferowane przez nią alternatory i rozruszniki testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Zostaw Komentarz