Nowy sklep z olejami motoryzacyjnymi i przemysłowymi

08 lip 2024

Firma BP Techem – polski importer olejów i smarów, uruchomiła nowy sklep internetowy z olejami motoryzacyjnymi oraz przemysłowymi. W pierwszych dniach lipca 2024 pod adresem sklep.techemoil.pl ruszyła odświeżona wersja sklepu internetowego, który od lat dostarcza na polski rynek wysokiej jakości oleje i smary. Klienci znajdą w nim szeroki wybór produktów dla motoryzacji włoskiej marki Eni oraz oleje przemysłowe hiszpańskiej Cogelsy.

Wierzymy, że nowa jakość sklepu internetowego sprosta oczekiwaniom naszych klientów. To nie tylko nowoczesny wygląd, ale również nowa struktura i wygodne funkcjonalności. Dążymy do tego, aby nasz sklep był nie tylko miejscem zakupów, ale także źródłem wiedzy i wsparcia dla wszystkich użytkowników naszych produktów – mówi Rafał Szyszkowski, szef działu Olejów i Smarów w Spółce BP Techem.

Nowy sklep oferuje oleje motoryzacyjne do samochodów osobowych i ciężarowych, a także oleje dla motocykli i skuterów. Natomiast w grupie olejów przemysłowych znajdziemy takie produkty jak oleje hydrauliczne, sprężarkowe, przekładniowe, maszynowe, turbinowe, a także różnego rodzaju smary przemysłowe. Ciekawym asortymentem nowego sklepu są oleje dla przemysłu spożywczego, które charakteryzują się certyfikatem NSF H1, który oznacza że nadają się one do przypadkowego kontaktu z żywnością.
Spółka BP Techem od 2003 roku jest strategicznym importerem produktów włoskiego koncernu petrochemicznego Eni, który rozpoznawalny jest na całym świecie dzięki charakterystycznemu logotypowi czarnego sześcionogiego psa. Produkty Eni oferują szereg zaawansowanych technologicznie produktów olejowych, które gwarantują wysoką jakość i wydajność silników w których są stosowane. W roku 2015 firma BP Techem rozpoczęła współpracę z hiszpańską marką Cogelsa, poszerzając tym samym zakres produktów o oleje i smary stosowane w branży spożywczej. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami, BP Techem jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów oraz ich zgodność z najnowszymi standardami technicznymi. Firma BP Techem to nie tylko oleje i smary, spółka na rynku działa od ponad 30 lat, między innymi dzięki dywersyfikacji oferowanych rozwiązań. Aktualnie w ramach spółki funkcjonuje 7 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Uszczelnienia Przemysłowe, Systemy Analityczne, Oleje i Smary, a także produkcja Wycieraczek Obiektowych oraz dział Logistyki i Magazynowania.

Zostaw Komentarz