NRF wprowadza czujniki temperatury płynu chłodzącego i …

09 sie 2022

Na zbliżających się targach Automechanika Frankfurt 2022 firma NRF zaprezentuje kilka nowych grup produktów. Jedną z nich będą czujniki temperatury płynu chłodzącego.

Firma NRF, znana na rynku wtórnym ze swej oferty części do układów ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji do samochodów osobowych i lekkich pojazdów ciężarowych zapowiada rychłe wzbogacenie gamy swych produktów o czujniki temperatury płynu chłodzącego. Cała rodzina tych elementów zostanie oficjalnie zaprezentowana na targach Automechanika Frankfurt 2022, które odbędą się w połowie września.

Na imprezie tej, oprócz czujników temperatury płynu chłodzącego, NRF wprowadzi na rynek również trzy inne grupy produktów. Aby dowiedzieć się, co to będzie, należy śledzić codziennie relacje z targów, gdyż przewidziano tylko jedną premierę dziennie.

Wprowadzając na rynek czujniki temperatury płynu chłodzącego, NRF rozszerza swoją ofertę sensorów. W zeszłym roku firma zaczęła dostarczać na rynek swój pierwszy produkt z tej kategorii – czujnik temperatury spalin. Nowa grupa produktów została dobrze przyjęta przez klientów, w związku z czym NRF będzie w przyszłości dalej rozszerzać swoją ofertę czujników.

Targi Automechanika Frankfurt 2022 odbędą się 13-17 września, NRF wystawiać się będzie na stoisku B91, w hali w hali 3.0.

Zostaw Komentarz