NRF wprowadza nową gamę czujników

10 lis 2022

W ubiegłym roku firma NRF, znana do tej pory przede wszystkim jako producent chłodnic i innych wymienników ciepła, rozszerzyła swoja ofertę o czujniki temperatury spalin (EGTS). Teraz NRF wprowadza na rynek kolejna grupę produktów, a mianowicie czujniki temperatury płynu chłodzącego (CTS).

Czujniki temperatury płynu chłodzącego (CTS) są wykorzystywane w znakomitej większości samochodów osobowych i ciężarowych. Stanowią one integralną część układu chłodzenia i są najczęściej sprzedawanym typem czujnika na rynku wtórnym. Zazwyczaj w pojazdach, także hybrydowych i elektrycznych, stosowane są maksymalnie dwa takie czujniki.

Wszystkie CTS dostarczane przez NRF są wszechstronnie testowane w należącym do firmy nowym laboratorium zlokalizowanym w Hiszpanii. W obiekcie z certyfikatem ISO firma NRF może kompleksowo badać sprawdzać i rozwijać wszelkiego rodzaju czujniki temperatury. W efekcie jest w stanie zaoferować ich niezawodny asortyment. A ponieważ są to części przeznaczone na rynek wtórny, są one również konkurencyjne cenowo.

Oferowana przez NRF gama CTS ma jeszcze jedną istotną zaletę. Otóż są to części EasyFit, co oznacza, że w pudełku razem z czujnikiem znajdują się elementy takie jakżjak o-ring, podkładka czy opaska zaciskowa, jeśli tylko ich zastosowanie przewiduje fabryczna instrukcja montażowa.

Oferta czujników płynu chłodzącego NRF obejmuje w tej chwili 106 pozycji, pasujących do ponad 145 milionów samochodów osobowych i 1,5 miliona ciężarowych.

 

 

 

Zostaw Komentarz