Ochrona kolan dla mechaników

03 Cze 2017

Praca w warsztacie samochodowym często wymaga przyjęcia pozycji klęczącej. Aby chronić stawy kolanowe i zapobiec szybkiemu zmęczeniu, marka Snickers Workwear proponuje wentylowane nakolanniki 9112 D3O® Lite™ . Mają one zapewnić doskonałe dopasowanie, amortyzację, a także komfort termiczny.

Nakolanniki 9112 D3O Lite™ wykonano z miękkiego, a zarazem mocnego i odpornego na przecięcia tworzywa D3O® mającego gwarantować pełną ochronę kolan i długotrwałe użytkowanie. Jednocześnie dzięki zakrzywionym kanalikom powietrznym zapewniają dobrą wentylację zwiększającą komfort pracy w upalne dni i dopasowują się do kształtu kolan, umożliwiając równomierne rozłożenie nacisku. Zapewniają też świetną amortyzację podczas robót oraz zachowują elastyczność w trakcie chodzenia. Pasują do wszystkich spodni Snickers Workwear z system ochrony kolan KneeGuard™.

Rozwiązaniem pozwalającym uzyskać latem maksymalny komfort pracy jest stosowanie nakolanników 9112 D3O Lite™ w zestawie z superlekkimi spodniami roboczymi LiteWork 6206 z systemem zapobiegającym przesuwaniu się ochraniaczy i specjalnymi wzmocnieniami w części kolanowej. „Oddychające” spodnie wykonano w nowoczesnej technologii 37,5® mającej przeciwdziałać nadmiernemu poceniu się. Wykorzystuje ona osadzone we włóknie aktywne cząstki, które przechwytują i uwalniają wilgoć, utrzymując właściwy mikroklimat skóry. Szybkoschnąca tkanina – wysycha do 5 razy szybciej niż tradycyjne materiały odprowadzające wilgoć – chłodzi skórę, zwiększając wydajność i komfort podczas ciężkiej pracy czy przy wysokich temperaturach.

Dodatkowo spodnie LiteWork 6202 wyróżnia nowoczesny fason i funkcjonalność. Lekko profilowane nogawki i rozciągliwy klin pozwalają na dobre dopasowanie do ciała i pełną swobodę ruchu. Łatwo dostępne worki kieszeniowe z komorami na suwak, zamykane kieszenie oraz pętle na narzędzie sprawią, że wszystko, co potrzebne zawsze będzie pod ręką. Spodnie dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów: od 44 do 64, w kolorach: czarnym, khaki i navy blue.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz