Oddział INTER-TEAM w Wejherowie

27 lis 2023

Działalność rozpoczął oddział INTER-TEAM zlokalizowany w Wejherowie. To ósma placówka tego dystrybutora w województwie pomorskim i 86. w Polsce.

Oddział w Wejherowie powstał na dobrze nam znanym terenie, bo obsługiwaliśmy klientów w Wejherowie oraz okolicy z naszej filii w Gdyni. Nic jednak nie zastąpi lokalnego oddziału pod względem szybkości i kompleksowości dostaw. Skorzystaliśmy z okazji, jaka się nadarzyła i otwieramy oddział w Wejherowie, aby jeszcze lepiej obsługiwać ten region i zainteresować naszą ofertą produktową i usługową nowych klientów warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, również w Wejherowie klienci mogą realizować zakupy na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

W oddziale Wejherowo zaplanowaliśmy 3 trasy, w które kierowcy będą wyjeżdżali 4 razy dziennie. To pozwoli nam na skuteczną obsługę bieżących potrzeb naszych klientów. Atrakcyjność oddziału zwiększać będzie wysoka dostępność części, a to za sprawą bliskiego położenia naszego nowego magazynu regionalnego w Pszczółkach. Dokładając do tego szeroki asortyment i bardzo dobre warunki współpracy, większość warsztatów powinna być bardzo zadowolona z pojawienia się INTER-TEAM w tym regionie – podsumowuje Paweł Nowosielski.

 

 

Zostaw Komentarz