Oferta przedsezonowa

25 lut 2020

Sezon wiosenny tuż, tuż, więc Inter Cars przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, dzięki której można przygotować się do okresu wzmożonego napływu klientów.

 

Okres przedsezonowy, zwykle nieco „luźniejszy”, pozwala na zajęcie się w warsztacie sprawami, na które zazwyczaj brakuje czasu. Przegląd parku maszyn to jedna z nich. I nie należy jej bagatelizować, bo jest bardzo ważne, aby w sezonie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne. Niestety w wielu warsztatach sprzęt ma za sobą już wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany. W takiej sytuacji być może warto zainteresować się specjalną ofertą Inter Cars.

Oto największy polski dystrybutor części, we współpracy ze swoimi partnerami, opracował ofertę, która pozwala bez problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można w ten sposób pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dodatkowo, dbając o czas klientów, Inter Car postarał się o skrócenie całej procedury do minimum. Wystarczy więc skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztą zajmie się dystrybutor. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarcza i uruchomia przedstawiciel dystrybutora.

Leasing w Inter Cars to przede wszystkim oszczędność czasu, ale też, wedle zapewnień tej firmy, również pieniędzy. Jej przedstawiciele wskazują, że duży może więcej, więc byli w stanie wynegocjować dla swych klientów atrakcyjne warunki. Prosty przykład: dla urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) za 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa, wraz z ubezpieczeniem, wyniesie około 180 zł netto miesięcznie. A więc (uśredniając rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon do około 60-70 zł) – urządzenie zarabia na ratę obsługując jedynie trzech klientów!

Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.

Zostaw Komentarz