Ofertę DENSO wzbogacają nowe części do silników Diesla

03 kwi 2024

W ofercie DENSO pojawiły się 42 nowe części do samochodów zasilanych olejem napędowym. Nowa oferta obejmuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i części serwisowe.

DENSO jest jednym z wiodących dostawców części oryginalnego wyposażenia (OE) do silników wysokoprężnych typu common rail, których jest pionierem. Najnowsze rozszerzenie programu części dla klientów rynku wtórnego obejmuje 42 numery katalogowe.
Rozszerzenie składa się z 23 wtryskiwaczy CR, 15 pomp wtryskowych CR oraz czterech części serwisowych. Nowe części mają łącznie 56 dodatkowych zastosowań w pojazdach użytkowych o średniej ładowności, co przekłada się na około 400 tys. pojazdów w całej Europie. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli:

Komponenty silników Diesla DENSO

W ramach programu komponentów silników Diesla dla rynku wtórnego DENSO oferuje wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zawory SCV, które zapewniają najwyższą jakość OE, spełniając lub przekraczając wymogi producentów pojazdów. Więcej informacji o komponentach silników Diesla DENSO można znaleźć w e-katalogu firmy na stronie http://www.denso-am.eu/pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Zostaw Komentarz