Oleje i płyny MPM w ofercie ELIT Polska

17 sie 2020

Sieć hurtowni motoryzacyjnych ELIT Polska wprowadza do oferty produkty holenderskiej marki MPM, takie jak oleje silnikowe i przekładniowe, płyny hamulcowe i chłodzące oraz wszelkiego rodzaju środki smarne.

 

MPM International specjalizuje się w dziedzinie olejów i płynów samochodowych. W portfolio marki znajduje się ponad 350 produktów, pokrywających blisko 99% rynku OE. Najpopularniejszymi są oleje silnikowe, przekładniowe i specjalistyczne oraz płyny hamulcowe i chłodzące. Firma obecna jest w 50 krajach na całym świecie. Produkty MPM, które znajdą się w ofercie ELIT Polska mogą być stosowane  w samochodach osobowych, ciężarowych, klasykach, motocyklach, łodziach, maszynach rolniczych oraz przemysłowych.

Oprócz szerokiej gamy wyrobów, marka MPM zapewnia także dodatkowe korzyści. Wedle zapewnień dystrybutora są to m.in.:

  • wysoka jakość produktów, potwierdzona certyfikatami;
  • rekomendacje udzielone olejom MPM przez największe koncerny samochodowe na świecie (BMW, Mercedes, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych);
  • polska strona internetowa https://www.mpmoil.pl), na której znaleźć można specyfikacje techniczne produktów oraz instrukcje oraz rozbudowane porady techniczne.

 – Wprowadzenie do oferty Elit Polska produktów marki MPM to z jednej strony poszerzenie naszego portfolio, z drugiej natomiast duży skok jakościowy z uwagi na parametry charakterystyczne dla olejów i płynów MPM, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz rekomendacje wiodących producentów pojazdów. Marka dostępna będzie we wszystkich filiach sieci Elit Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych – mówi Anna Cebeńko, marketing manager w ELIT Polska.

 

 

Zostaw Komentarz