Oleje MPM Oils do jednośladów w ofercie ELIT Polska

29 cze 2021

Marka MPM, pod którą oferowana jest pełna gama olejów i płynów samochodowych, rozszerza swój asortyment o oleje do motocykli, skuterów i motorowerów. Producent zmodyfikował i ulepszył receptury olejów przeznaczonych zarówno do silników dwu, jak też czterosuwowych. Wszystkie oleje dostępne są już w ofercie sieci ELIT Polska.

Oleje MPM Oils do silników dwusuwowych spełniają wymagania najnowocześniejszych technologii silnikowych, zarówno w przypadku standardowego użytku drogowego, jak i stosowania w trudnych warunkach na torze i w zawodach. W przypadku skuterów i motocykli dwusuwowych produkt MPM 43000 został zaktualizowany o specyfikację JASO FD (niskodymną), co oznacza, że spełnia teraz najsurowsze wymagania środowiskowe. Podobnie oleje o różnych lepkościach przeznaczone do silników czterosuwowych są teraz zgodne ze specyfikacją JASO MA2 i dzięki nowej technologii wykorzystywania estrów, mają najnowszą specyfikację API SN, która znacznie rozszerza zakres ich zastosowania.

Ponadto marka MPM wprowadziła do swojej oferty trzy zupełnie nowe oleje do silników czterosuwowych: MPM 54000A, MPM 54000S oraz MPM 58000. Ostatni z nich jest szczególnie polecany do włoskich jednośladów, takich jak Ducati, MV Agusta i Aprilia.

Zmiany w asortymencie olejów MPM dotyczą także olejów do widelców (tzw. lag). Marka oferuje cztery różne lepkości, od 5W do 20W. Wszystkie zostały zmodernizowane do technologii Premium Synthetic w celu zapewnienia jeszcze lepszego tłumienia i stabilności przedniego zawieszenia, a tym samym bardziej komfortowych warunków jazdy.

Dzięki wprowadzeniu nowych referencji, linia produktów do motocykli marki MPM pokrywa obecnie ok. 95% parku motocyklowego. Wszystkie oleje, zarówno do silników dwu, jak też czterosuwowych, są zgodne z normami OE. Nasi klienci mogą je już zamawiać w sieci dystrybucyjnej ELIT Polska. Cieszymy się, że rośnie atrakcyjność naszej oferty dla jednośladów, ponieważ widzimy w tym sektorze duży potencjał – mówi Anna Cebeńko, marketing manager w ELIT Polska.

 

Zostaw Komentarz