Oleje Total z homologacją Volvo

01 gru 2015

Quartz 9000 V-DRIVE 0W20_1 litrKolejny olej firmy Total został doceniony przez renomowanego producenta aut. Tym razem homologację Volvo otrzymał nowy olej z gamy TOTAL QUARTZ 9000, a konkretnie QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20 opracowany specjalnie pod wymagania normy VCC BRS0-2AE.

– Z wyborem oleju jest podobnie jak z kupnem części do samochodu – powinno się używać tylko tych dobrej jakości – powiedział Thibaud de Lisle, dyrektor generalny Total Polska. – Dla nowoczesnych silników jakość oleju ma istotne znaczenie. Nasz zespół badawczy pracuje nad stworzeniem jedynie takich produktów, które odpowiedzą na oczekiwania rynku. Tak było też w przypadku TOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20. Cieszymy się, że został on doceniony przez koncern Volvo, dzięki czemu uzyskaliśmy kolejną, cenną homologację.

Quartz 9000 V-DRIVE 0W20_5LTOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20 jest rekomendowany do silników produkowanych przez Volvo, w których wymagany jest  olej spełniający normę VCC RBS0-2AE specjalnie opracowaną z myślą  o jednostkach z gamy Volvo Drive-E (Volvo Engine Architecture – VEA).  Na gamę tę składają się różnej mocy 4-cylindrowe silniki wysokoprężne (VED) i benzynowe(VEP) o pojemności 2.0  montowane w większości nowych pojazdów marki Volvo.

Rekomendowany przez Volvo olej TOTAL QUARTZ 9000 V-Drive 0W-20 zapewnia maksymalną ochronę nawet w niskich temperaturach, brak korozji oraz redukuje szkodliwe osady zwiększając wydajność silnika.

 

1 comments
  1. Na częściach i płynach lepiej nie opłaca się oszczędzać. Taniej teraz nie oznacza, że za chwilę nie będzie trzeba dołożyć jeszcze więcej do interesu.

Zostaw Komentarz