Październikowe nowości z TEDGUM

28 paź 2023

W październiku ruszyła budowa nowej siedziby firmy TEDGUM, do oferty trafiła też kolejna porcja nowości. Tak się akurat złożyło, że najliczniejszą grupę wśród nich stanowiły części do samochodów marki BMW.

Wśród elementów jakie w październiku trafiły do oferty firmy TEDGUM najwięcej było części do samochodów BMW. W grupie tej znalazły się poduszki silnika, mocowania amortyzatorów, wahacze, a także poliuretanowe poduszki silnika oraz skrzyni biegów.

Kilka nowych elementów zostało też wprowadzonych do samochodów Audi, w tym poduszka silnika i górne mocowania przednich amortyzatorów. Ciekawym i dość nietypowym produktem jest mocowanie chłodnicy do samochodów Audi i Volkswagen.

Na liście nowości znalazły się także części do Jaguara, Seata oraz Skody.

Koniecznie trzeba też wspomnieć, że w październiku  w  Rudzie Śląskiej, w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, ruszyła budowa nowej siedziby firmy TEDGUM. W nowoczesnym budynku będzie mieścił się zakład produkcyjny wraz z zapleczem laboratoryjnym i logistycznym oraz część biurowo socjalna. Firma poinformowała, że budowa jest konsekwencją rozwoju przedsiębiorstwa oraz potrzeby zwiększenia możliwości produkcyjnych. Nowa siedziba ma także przyczynić się do zwiększenia natychmiastowej dostępności towarów. Zakończenie prac budowlanych jest planowane na letnie miesiące przyszłego roku.

Zostaw Komentarz