Philips Penlight w limitowanej wersji

15 gru 2015

2015.12.15-Philips-Penlight-Premium-od-rekordzisty-Guinessa-3Edd China to Adam Słodowy brytyjskiej motoryzacji. We współpracy z nim Philips stworzył limitowaną edycję warsztatowej lampy Penlight.

Philips-Penlight-Premium-4Wśród rekordów Guinessa ustanowionych przez Edda Chinę wymienić można „najszybsze biurko” (poruszające się z prędkością 140 km/h) i „najszybszy mebel” (aż 148 km/h). Fani programu „Top Gear” pamiętają zapewne starcie Clarksona, Hammonda i Maya z niemieckimi dziennikarzami motoryzacyjnymi, w którym jedną z konkurencji był wyścig „dwupiętrowych” samochodów. Każdy taki zestaw składał się z dwóch aut ustawionych jedno na drugim: kierowca górnego obsługiwał kierownicę, zaś „kierowca” dolnego odpowiadał za przyśpieszenie, hamowanie i zmianę przełożeń. Tylko Brytyjczyk mógł wymyślić tak zwariowane konstrukcje i był nim właśnie Edd China.

W lampach Philips Penlight limitowanej edycji Premium Edd China tę nutę szaleństwa wnosi jaskrawa pomarańczowa obudowa z kontrastowym zielonym elementem. Tak jak standardowej wersji, również ta ma dwa źródła światła: skupione, o mocy 120 lumenów i drugie, o szerokim kącie rozsyłu (90 stopni) i mocy 145 lumenów, zbudowane w oparciu o diody Luxeon.

Mimo rozmiarów porównywalnych z piórem wiecznym, akumulatory lampy wystarczają na sześć godzin ciągłej pracy, a ich pełne naładowanie trwa zaledwie 120 minut. Korzystanie z lampy ułatwia obrotowy, magnetyczny haczyk, dzięki któremu łatwo można ją przymocować i mieć wolne obie ręce.

Zostaw Komentarz