Piąta „Gazela Biznesu” dla AS-PL

23 gru 2022

Ogłoszone zostały wyniki rankingu „Gazele Biznesu” organizowanego przez magazyn Puls Biznesu. Nieprzerwanie od 2018 roku spółka AS-PL jest honorowana w tym zestawieniu jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Jak zaznaczają przedstawiciele spółki AS-PL, wyróżnienie jej w tegorocznym rankingu „Gazele Biznesu” jest dla gdańskiego przedsiębiorstwa szczególnie ważne, gdyż w tym roku obchodzi ono 30. rocznicę swego powstania. Podkreślają przy tym, że już od pięciu lat wyniki AS-PL zapewniają firmie miejsce w zestawieniu.

„Gazele Biznesu” to organizowany od 2000 roku ranking polskich firm. Obecność w nim oznacza, że spółka AS-PL należy do elity dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. W zestawieniu ujęte zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2019 roku i miały wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł, zaś w ostatnich trzech latach odnotowały wzrost przychodów, nie miały straty i udostępniły wyniki finansowe, umożliwiając ocenę ich kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowanych zostało 4597 przedsiębiorstw z całej Polski.

Zostaw Komentarz