Piąty test wiedzy AP EXPERT 2022

01 sie 2022

Do 5 sierpnia rozwiązać będzie można ostatni z pięciu testów wiedzy on-line udostępnianych na platformie www.apexpert.pl zarejestrowanym uczestnikom długoterminowej akcji promocyjnej prowadzonej przez firmę Auto Partner. Jeśli więc ktoś nie ma jeszcze zaliczonych trzech obowiązkowych testów, przystąpienie do ostatniego może być elementem kluczowym, by móc awansować do finału.

W trakcie akcji promocyjnej AP EXPERT 2022 testy wiedzy udostępniane były co miesiąc. Aby ubiegać się o awans do Wielkiego Finału należy wypełnić co najmniej trzy z pięciu. Właśnie pojawiła się szansa na rozwiązanie ostatniego. Tak jak i poprzednie jest on aktywny tylko 5 dni, dlatego nie ma co zwlekać!

Przystąpienie do ostatniego testu wiedzy stwarza szansę na zdobycie dodatkowych 4500 punktów, które przełożą się na wyższe miejsce w rankingu prowadzonym przez cały czas trwania promocji. Oprócz tego 25 najlepszych uczestników otrzyma nagrody w postaci narzędzi warsztatowych.

Na zwycięzcę akcji promocyjnej czeka tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna w postaci samochodu Škoda Kamiq 1.5 TSI 150 KM! Cała tegoroczna pula nagród to natomiast 850 tysięcy złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.
Patronat medialny: MotoFocus.

Zostaw Komentarz