Nowy cennik
i pierwsze haki Steinhof do elektryków

16 mar 2021

Steinhof, polski producent haków holowniczych, przygotował nowy ich cennik na 2021 rok. W publikacji znalazło się wiele nowych pozycji, wśród nich przeznaczone do samochodów z roczników od 2014 do 2020 roku, w tym pojazdów elektrycznych (Audi E-Tron).

W aktualnej ofercie haków firmy Steinhof prym wiodą kule odkręcane oraz wypinane automatycznie, które cieszą się największą popularnością wśród kierowców ze względu na estetykę oraz łatwość użytkowania. Zwraca też uwaga pojawienie się haków do aut elektrycznych – pierwszeństwo w tym segmencie należy do haków do elektrycznego Audi E-Tron. Numery katalogowe haków Steinhof do tego pojazdu to A-119 (od 09.2018) oraz A-120 (od 09.2019) dla wersji Sportback.

Na liście nowości niemal tradycyjnie widnieją modele BMW, tym razem są to liczne odmiany X3 oraz X4 (generacje F25 oraz F26, również z napędem X-Drive). Znalazła się na  niej również Skoda Octavia produkowana od listopada 2019 roku.  Do niej właśnie przeznaczone są haki o symbolach S-350, S-351.

Rozszerzenia oferty haków doczekały się ponadto marki takie jak Mercedes, Mazda, Volkswagen, Jaguar, Land Rover, Jeep, Peugeot, Opel, Subaru oraz Toyota. Koniecznie wspomnieć również należy o nowości w postaci haka holowniczego do samochodu ciężarowego MAN TGE (produkcja od 11.2016).

– Wprowadzenie do oferty haków holowniczych do pojazdów elektrycznych takich jak Audi E-Tron jest ważnym krokiem na drodze do kompleksowego pokrycia rynku przez produkty Steinhof. Cieszymy się z opracowania tych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom elektromobilności i planujemy już kolejne referencje.  
Aktualny cennik na 2021 rok znajduje się na stronie: https://steinhof.pl/oferta/haki-holownicze. Wszystkie haki holownicze w nim ujęte dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji marki Steinhof 
– mówi Anna Michałków z działu marketingu firmy Steinhof.

Tekst sponsorowany

Zostaw Komentarz