Pierwszy salon i serwis ISUZU

11 cze 2014

OTWARCIE ISUZU - Czosnow 28.05 (182)Otwarty został pierwszy w Polsce autoryzowany salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych Isuzu.

Pod koniec maja w Czosnowie k. Warszawy uroczyście został otwarty pierwszy w Polsce autoryzowany salon i serwis Isuzu. Jest to zarazem jeden z nielicznych salonów Isuzu  w Europie, w którym pod jednym dachem sprzedawane są samochody pikap, pojazdy dostawcze do 3,5 t, lekkie ciężarówki 3,5-7,5 t  oraz samochody ciężarowe 7,5-12 t.

Właścicielem obiektu jest spółka Q-service Truck należąca  do Inter Cars, podczas uroczystości  głos więc zabrali członkowie zarządu  spółki-matki. I tak Krzysztof Oleksowicz, powiedział m.in.: – W ciągu blisko 24 lat, oprócz sprzedaży części, udało nam się zrealizować różne inne pomysły, jak np. Feber – produkcja naczep czy Lauber – regeneracja części. Inter Cars ma przed sobą do zrealizowania jeszcze wiele innych pomysłów, jednym z nich jest właśnie  Isuzu. Z kolei Witold Kmieciak stwierdził: – Nie chcemy szkolić mechaników w laboratoriach, ale w nowoczesnych warsztatach. Będą w nich mieli do czynienia w aktualną flotą samochodową. Głos zabrał także Michał Kremky z Isuzu Trucks Polska, który powiedział: – Inter Cars podszedł bardzo profesjonalnie do współpracy z Isuzu. Zrobimy wszystko, aby ta współpraca była jak najlepsza.

Zwieńczeniem części oficjalnej był pokaz walki samurajów, później zaproszeni goście mogli wybrać się na prawdziwy off road pikapami Isuzu D-Max i sprawdzić je w błotnistym terenie.

 

Zostaw Komentarz