Pionowo wypinane haki holownicze ORIS

11 kwi 2023

Hak holowniczy zamontowany na stałe jest dla wielu osób przywiązujących wagę do wyglądu samochodu nie do przyjęcia. Zwłaszcza jeśli miałby on być wykorzystywany tylko sporadycznie. Rozwiązaniem, które można w takiej sytuacji zaproponować są pionowo wypinane haki holownicze ORIS firmy ACPS Automotive – zwłaszcza model AK41.

Pionowo wypinane haki holownicze są alternatywą dla haków wypinanych poziomo i skośnie, w przypadku których obudowa gniazda zdejmowanej kuli holowniczej pozostaje widoczna z zewnątrz. Pionowo wypinany hak to nie tylko najnowsze rozwiązanie, ale również jedyny wariant, w którym obudowa jest całkowicie niewidoczna. Co więcej, nie ma widocznego wycięcia w zderzaku. Dlatego rozwiązanie takie jest dziś standardem OE.

W przypadku pionowo wypinanych haków holowniczych ORIS, zdejmowana kula haka jest wkładana od dołu w korpus mocowania. Blokuje się automatycznie i można ją łatwo zdjąć. Dzięki automatycznemu 3-kulkowemu mechanizmowi blokującemu haka holowniczego ORIS AK41, montaż i demontaż są bardzo proste. Blokada zamocowana na wypinanej kuli chroni również przed kradzieżą.

Wygodny, uniwersalny wybór

Pionowo wypinane haki holownicze ORIS firmy ACPS Automotive są dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars. Spośród ich zalet można wymienić:

  • dostosowanie do konkretnych pojazdów, przy wykorzystaniu fabrycznych punktów montażowych i danych specyfikacji obciążenia producentów samochodów,
  • łatwość montażu i najwyższa dokładność dopasowania do podwozia pojazdu,
  • najwyższy standard jakości OE,
  • dostępność do ponad 200 modeli pojazdów,
  • możliwość zastosowania do wszystkich standardowych rozwiązań transportowych (przyczepy, bagażniki rowerowe itp.),
  • prosta i przejrzysta identyfikacja produktów lub – jeśli to możliwe – jeden produkt do różnych modeli pojazdów z tą samą platformą,
  • cała gama dostępna jako zestawy DUO, składające się z wypinanego haka holowniczego ORIS i odpowiedniego dla danego pojazdu 13-pinowego zestawu elektrycznego.

Rozwiązanie dla miłośników rowerów

Dzięki pionowo wypinanemu hakowi holowniczemu AK41 FIX4BIKE®, ACPS Automotive odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie na bezpieczniejsze i łatwiejsze w montażu bagażniki rowerowe. Rzecz w tym, że w ostatnich latach coraz więcej osób chce zabrać ze sobą na wakacje swój własny rower, także elektryczny. Towarzyszą temu zwiększone wymagania dotyczące bezpieczeństwa podczas transportu oraz większe obciążenia bagażników rowerowych.

W połączeniu z uchwytami rowerowymi ORIS, hak AK41 FIX4BIKE® zapewnia szybkie i precyzyjne zamocowanie bez żadnych luzów. Wszystko dzięki kołkom zabezpieczającym poniżej kuli haka, które trwale łączą uchwyt z kulą. ​

Bagażniki FIX4BIKE® mogą być montowane tylko na hakach holowniczych FIX4BIKE®. Sam hak holowniczy FIX4BIKE® może być łączony ze wszystkimi modelami bagażników rowerowych i przyczep.

Zostaw Komentarz